تبلیغات
آخرین سردار - بعد ازدو سال...
 

دو سال پیش این وبلاگ با اهدافی مشخص و در راستای سخن مقام معظم رهبری بر این مبنا که: «کارفرهنگی را باید با کار فرهنگی پاسخ داد» ایجاد شد.

در سال گذشته دوستانی به جمع ما اضافه شدند از جمله آقا صالح که تا به امروز فعالیتی از ایشون ندیدیم.همچنین سایر دوستان هم به صورت یکباره دست از فعالیت خودشون کشیدند که امیدوارم که مشغله باعث عدم فعالیتشون باشه وقطعا هم همین طور هست چون چیزی در این باره بیان نکردند.

به هر حال از سال گذشته تا به امروز شاهد افزایش آمار مشاهده وبلاگ بودیم که این خود نشان از موفقیت ما در این راستا دارد.

در یک سال گذشته جهت بهره وری بهتر دوستان از وبلاگ و اطلاع سریع از مطالب وبلاگ در عصری که استفاده از گوشی های اندروید افزایش پیدا کرده دست به تولید اپلیکشن آخرین سردار زدیم که به نوبه خود تاثیر زیادی در استفاده از وبلاگ داشت

به امید خدا در آینده نزدیک نسخه جدید این اپلیکیشن با بهبود آن در دسترس دوستان قرار خواهد گرفت همچنین برای استفاده عمومی تر در سایت کافه بازار قرار میگیرد.

باز هم طبق سنت های قبل امیدوارم تمام خوانندگان وبلاگ در این پست نظرات خودشون و انتقادات خودشون راجب وبلاگ و در جهت بهبود آن را بیان کنند و از تمام نویسندگان همه تقاضای ارائه نظر را دارم.

 

امید اینکه در سال آینده با مدد حضرت حق و با عنایت امام عصر در انجام این کار فرهنگی مصمم تر از قبل گام برداریم و در جهت ارتقای آن تلاش کنیم.
طبقه بندی: مدیریتی،

تاریخ : چهارشنبه 31 تیر 1394 | 11:13 ق.ظ | نویسنده : ali etf | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دانلودر